کودکانی که آموزش بازیگری می بینند

خوب است بدانید، کودکانی که آموزش بازیگری می بینند زودتر از بقیه هم سن های خودشان متوجه نقش خود در اجتماع میشوند. همچنین به دلیل اینکه در دوره بازیگری کودکان با  شخصیت ها و خصوصیات اخلاقی مختلف آشنا می شوند. آنان درک بیشتری نسبت به افراد مختلف جامعه پیدا میکنند.

جالب است بدانید اعتماد به نفس افراد از سنین پایین شکل میگیرد و اغلب افرادی که در سنین بالاتر از کمبود  اعتماد به نفس رنج می برند، افرادی هستند که در بچگی نتوانستند نقشی در تقویت اعتماد به نفس خود داشته باشند. به همین دلیل اکثر روانشناسان به والدین پیشنهاد می کنند تا فرزندانشان را در کلاس های گروهی مانند دوره بازیگری کودکان شرکت بدهند. در دوره بازیگری کودکان، به دلیل گروهی بودن کلاس، هرشخص نقش مهمی را در روند آموزش ایفا خواهد کرد.  از این رو موسسه بوم زنگ رنگ می کوشد تا با ایجاد فضایی مفرح و شاد برای کودکان، آموزش های مورد نیاز آنها را در حوزه های هنری، فرهنگی و به ویژه بازیگری، ایجاد کند. در آخر هر ترم از کلاس برای آنها اجراهای صحنه ای درنظر گرفته شده است تا درکنار دوستانشان، فرصت بهره از آموخته هایشان را به دست بیاورند.

برای شرکت در دوره بازیگری کودکان و تست رایگان با ما تماس بگیرید.

به علت شرایط جامعه و بیماری کرونا دوره بازیگری به صورت آنلاین نیز برگزار می شود. جهت شرکت در جلسه رایگان این فرم را پرکنید تا با شما تماس بگیریم.